Ferizli Belediye Başkanı Mehmet Ata, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanı Mehmet Ata, Ramazan ayının Kadir Gecesi ile zirveye ulaştığını belirterek, bu mübarek gecenin ülkemize, İslam alemine ve tüm dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesini niyaz etti.

Başkan Ata, mesajında şu ifadelere yer verdi:

CHPli başkan polisle zabıtayı karşı karşıya getirdi... Kaçak su baskınına zabıta engeli CHPli başkan polisle zabıtayı karşı karşıya getirdi... Kaçak su baskınına zabıta engeli

Rahmetin başladığı, mağfiretin coştuğu ve cehennemden kurtuluşun müjdelendiği mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan ve Kur'an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı Kadir Gecesi'nin heyecanını yaşıyoruz. Bu kutlu gece, rahmetin, mağfiretin ve bereketin coşkuyla yaşandığı, duaların kabul edildiği bir gecedir.

Kadir Gecesi'ni, sevgi ve saygının hakim olduğu bir ortamda, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatarak, birlik ve beraberlik içinde geçirmeliyiz. Bu mübarek geceyi vesile kılarak dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakmalı, kalplerimizi sevgiye ve hoşgörüye açmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan ayının manevi anlamda en yoğun duygularla yaşandığı bu mübarek gecenin ülkemize, İslam alemine ve dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesini arzu ediyor, milletimizin ve Ferizlili hemşehrilerimin Kadir Gecesini en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Kadir Geceniz mübarek olsun.”