Bodrumspor karşısında 5-0’lık sonuçla ağır bir yenilgi alan Sakaryaspor’da yabancı futbolcular deplasmanda tribününde bulunan Sakaryaspor taraftarlarının yanına giderek özür diledi. Taraftarların isteği üzerine Kasongo'nun 3'lü çektirmesine ise Başkan Genç tepki gösterdi.

Bodrumspor karşısında 5-0’lık sonuçla ağır bir yenilgi alan Sakaryaspor’da yabancı futbolcular deplasmanda tribününde bulunan Sakaryaspor taraftarlarının yanına giderek özür diledi.

Bodrumspor karşısında 5-0’lık sonuçla ağır bir yenilgi alan Sakaryaspor’da yabancı futbolcular Donkor ,Roshi, Nalepa ve Kasongo deplasmanda tribününde bulunan Sakaryaspor taraftarlarının yanına giderek özür diledi.  Karşılaşma boyunca en çok mücadele eden Sakaryasporlu oyuncu olduğu ifade eden taraftarlar Kasongo’nun 3’lü çekmesini istedi.

Karşılaşmayı kötü futbol sonrası ağır yenilgiyle kapatan temsilcimizde tribünlerin 3’lü isteğine başkan Cumhur Genç tepki gösterdi. 5-0’lık skorun ağır olduğunu ve kötü futbol ile skor sonrası 3’lü ve oyuncuların alkışlamasına karşı çıktı. Taraftarların yanına giden Başkan Genç ''5 gol yedik neden 3'lü. Ne için 3'lü çektiriyorsunuz fark yemişiz'' dedi. 

Sakarya yeni evinde 100. maçına çıkıyor! Sakarya yeni evinde 100. maçına çıkıyor!