Başkan Mutlu Işıksu, ziyaretlerle ilgili düşüncelerini paylaşarak, “Adapazarı'mız için el ele, gönül gönüle. 15 Temmuz Camili ve Güneşler Merkez mahalle ziyaretlerimizle gönül bağlarımızı daha da güçlendirdik. Hemşehrilerimizin samimi sohbetleri bizleri mutlu etti, Allah hepsinden razı olsun. Bağlar Mahallesi Muhtarımız Hikmet Altun'a da gecenin sonunda misafir olarak geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Birlikte aşamayacağımız engel, çözemeyeceğimiz sorun yok. Hep birlikte, daha ileriye...” ifadelerini kullandı.

Ziyaretleri değerlendiren AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, "Adapazarı'mızın her mahallesine ulaşmak ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için yoğun bir gayret gösteriyoruz. Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ile birlikte çalışarak, Adapazarı'nı daha yaşanabilir ve modern bir şehir haline getirmek için projelerimize devam edeceğiz. Bugün de 15 Temmuz Camili ve Güneşler Merkez mahallelerimizdeki kıymetli hemşehrilerimizle bir araya gelerek taleplerini dinledik. Hep birlikte, aşkla çalışmaya devam” dedi.

Bağlar Mahallesi Muhtarı Hikmet Altun da ziyaret edilerek geçmiş olsun dilekleri iletildi. Ziyaretlerin, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ve memnuniyetiyle tamamlandığı belirtildi. Başkan Işıksu, hemşehrileriyle olan güçlü gönül bağlarının, Adapazarı'nın daha güzel yarınlara hazırlanmasında önemli bir rol oynayacağını vurguladı.

Sakarya sahillerinde denize girmek bugün de yasak Sakarya sahillerinde denize girmek bugün de yasak

Thumbnail 6 Q1 A2572Thumbnail 6 Q1 A2573Thumbnail 6 Q1 A2562Thumbnail 6 Q1 A2404Thumbnail 6 Q1 A2507Thumbnail 6 Q1 A2288Thumbnail 6 Q1 A2188Thumbnail 6 Q1 A1999Thumbnail 6 Q1 A1818