KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

IŞIKSU İLKLERİ YAŞATIYOR

Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifaki Başkan Adayı Mutlu Işıksu, yerel seçim çalışmalarına 7/24 ara vermeden devam ediyor. Topumun hemen hemen her kesiminden vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren ve gittiği her yerde yoğun ilgi gören Başkan Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatını sahurda ağırladı. AK Parti İlçe Başkanı Samet Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Adapazarı Belediyesi başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve meclis üyesi adaylarından oluşan kalabalık bir topluluk katıldı. Sahur öncesinde, konukları kapıda karşılayan başkan Işıksu, teşkilat mensupları ile tek tek selamlaştı.

ÇOK ÇALIŞTIK, MUTLUYUM

Partililerin yoğun katılım gösterdiği sahur programında konuşan Başkan Mutlu Işıksu, “Birlik ve beraberlik içerisinde sizlerle bir arada olmaktan mutluyum. Sahur sofraları bizim birliğimizi daim kılsın. Biz büyük ve güzel bir aileyiz. Bizim ailemizde sevgi, saygı, hoşgörü var. Adapazarı  Belediyesi olarak, ilçe teşkilatımızla, meclis üyelerimizle, kadın ve gençlik kollarımızla güzel bir dönemi yaşıyoruz. Siyaset açısından partimize, belediye başkanı olarak tüm şehrimize hizmet ediyoruz. Biz herkesin belediye başkanıyız. Çok çalıştık. Herkesin gıpta ile baktığı bir belde olduk. Geçtiğimiz günlerde Çocuk Hakları Sokağı ödülü aldık. Sonra bir baktık CNN Türk'te konuşuluyoruz. Bunlar çok kıymetli şeyler.”

AİLE ORTAMI VAR

Sözlerine “Sandıklarda bir tane eksiğimiz olmamalı” diyerek devam eden başkan Işıksu, “Pazar günü sandık çok önemli. Seçim sandıkta kazanılır. Bu seçimi sandıkta kazanacağız. Bizim derdimiz sadece seçimi kazanmak değil ki. Biz bir tane daha fazla oy alabiliyorsak ne mutlu bize. Hep birlikte güzel bir ekip olduk. Birlikteliğimiz daim olsun. Biz böyle birlik beraberlik içinde olursak önümüzde kimse duramaz. AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatında tam bir aile ortamı var. Belediye Başkanı olduğum sürece İlçe Yönetiminin ile her zaman yanında olacağım. Birlikteliğimiz hep olacak” dedi. 

HEP MAHALLELERDEYDİK

31 Mart seçimlerinin hem Adapazarı Belediyesi hem de Büyükşehir Belediyesi açısından mutlu bir gece olmasını dilediklerini vurgulayan başkan Işıksu, “Mahallelere bizden başka kimse gitmedi. Seçimler yokken bile hep mahallelerdeydik ve halkımızla her daim iç içe olduk. Dertleriyle dertlendik, sevinçlerine ortak olduk.  Her mahallemiz, her sokağımız hepsinden de önemlisi her vatandağımız bizim için çok önemli ve değerli. Güzel bir seçim günü bizleri bekliyor. Çok güzel bir süreç yönettik hep birlikte. Katılımlarından ötürü tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Allah, tuttuğumuz oruçları ve tüm ibadetlerimizi kabul buyursun inşallah” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net 'değişim' mesajı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net 'değişim' mesajı!

Whatsapp Görsel 2024 03 30 Saat 03.29.03 F3118E72Whatsapp Görsel 2024 03 30 Saat 03.29.03 79Accdc4Whatsapp Görsel 2024 03 30 Saat 03.29.02 3Bd2Be97