KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

MODERN PAZARYERİ

Takdire şahan çalışmalarıyla taraflı tarafsız neredeyse tüm partililerin sevgisine mazhar olan ve gittiği her yerde yoğun ilgi gören Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, alan çalışmalarına Korucuk Mahallesi ile devam etti. Hizmette ve proje üretmede sınır tanımayan Başkan Işıksu, Korucuk Mahallesi’ne belediyenin öz kaynaklarıyla yapımı bitme aşamasına gelen modern kapalı pazaryeri inşaatını inceledi. Mahallelinin taleplerine ilişkin Mahalle Muhtarı Cevdet Koçak'tan bilgi alan Başkan Işıksu, daha sonra asfalt atılan sokaklar ile düzeltme çalışmalarına başlanacak cadde ve sokakları gezerek inceledi.

Sakarya’da sis ve pus uyarısı Sakarya’da sis ve pus uyarısı

HER ŞEY ADAPAZARI İÇİN

Adapazarı ilçesinde yaşanan sorunları yerinde tespit etmek için sık sık alanlara inen Işıksu, kısa süre içerisinde çalışmaların tamamlanacağını belirtti. Çalışmalar hakkında bilgi alanAdapazarı Belediye Başkanı Işıksu, ”Belediyemizin öz kaynaklarıyla gerçekleştirilen modern pazaryerimizdeki son çalışmaları yerinde inceledik. Korucuk Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda tüm Türkiye'ye örnek olacak modern kapalı pazar yerini kısa sürede tamamlayacağız. Cadde cadde, sokak sokak ilçemizi güzelleştirmeye devam ediyor, yepyeni bir Adapazarı için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti herşeyden önemli. Herşey Adapazarı için” ifadelerini kullandı.

KORUCUK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ile uyum içinde çalışması gözlerden kaçmayan ve vaktinin büyük kısmını mahallesi için harcayan Korucuk Mahalle Muhtarı Cevdet Koçak, “Sağ olsun Başkanımız bizi ziyarete geldi. Korucuk Mahallesinde yapılan ve yapılacak hizmetleri yerinde inceledi ve bizimle istişare yaptı. Bazı eksiklikleri kendisine ilettik. Mutlu Başkanımız, hizmette sınır tanımayan, duyarlı, hizmet aşığı bir insan. Modern pazaryerimiz bitme aşamasına getirildi. İnşallah yakında hizmete açılacak. Pazaryerinin etrafındaki yollar asfaltlanıyor. Vatandaşlarımız muhtarlığa gelerek Belediye Başkanımız ve ekibine teşekkür ediyor. Tabi ki biz de Mahalle Muhtarı olarak Başkanımıza hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Mutlu başkanımızla daha fazla projelere imza atacağız” ifadelerini kullandı. 

Whatsapp Görsel 2024 02 08 Saat 14.48.41 Fe490Fd3Whatsapp Görsel 2024 02 08 Saat 14.48.41 41803B43