Alperen Ocakları'ndan Başkan Püsküllü'ye ziyaret Alperen Ocakları'ndan Başkan Püsküllü'ye ziyaret

Cumhur İttifakı Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, yerel seçimlere sayılı günler kala saha çalışmalarına devam ediyor. Arifiye Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Arifiye Belediye Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, Seçim Çalışmaları Kapsamında Ahmediye Mahallesini, ziyaret etti.

Başkan Karakullukçu’nun seçim çalışmalarına AK Parti Arifiye İlçe Teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı İbrahim Sert, , Cumhur İttifakı Arifiye Belediyesi Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhur İttifakı Arifiye Belediye Başkan Adayı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada, “15 yıldır Belediye Başkanlığı görevini yürütüyorum. Görev süremiz boyunca “İşimiz Hizmet, Gücümüz” anlayışıyla sizlere hizmet ettik. Bu güne kadar bize güvenen, oy veren vatandaşımızın başını öne eğecek hiçbir davranış içerisinde bulunmadık. İlçemize büyük hizmetlerde bulunduk. Mutlaka eksiklerimiz olmuştur. Yapamadığımız, yetiştiremediğimiz işler olabilir. Ancak, Arifiye’de uzun yıllardır konuşulan, proje olarak üretilen ne varsa gerçekleştirmek bizlere nasip oldu. Bizler göreve geldiğimiz de ilçe nüfusumuz 37 bin civarlarındaydı. Şimdi ki nüfusumuz 51.467 kişi oldu. Arifiye Hızla büyüyor ve gelişiyor. Hızlı büyümenin getirdiği yeni ihtiyaçlar doğuyor. Bizler de bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah yeni dönem ile birlikte daha yaşanılabilir bir Arifiye için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Thumbnail 6Başkan Karakullukçu Ahmediye'de Vatandaşlarla Buluştu.Başkan Karakullukçu Ahmediye'de Vatandaşlarla Buluştu. 3Başkan Karakullukçu Ahmediye'de Vatandaşlarla Buluştu. 2