Dolu yağışı etkili oldu, tarım arazileri zarar gördü Dolu yağışı etkili oldu, tarım arazileri zarar gördü

Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, Büyükesence, Hasanbey, Dilmen ve Yeşiltepe Mahallelerinde ki okullarda gerçekleşen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına katıldı. Başkan Şenol Dinç, çocukların gösterilerini seyrederek kendilerini tebrik etti.

Programlarda selamlama konuşması gerçekleştiren Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, “Okullarımızda gerçekleşen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına katılıyor, sizlerle bir araya geliyoruz. Maşallah her bir gösteri ayrı güzel, her bir evladımız ayrı bir başarılı” dedi.

Başkan Şenol Dinç, “Geleceğimizin teminatı kıymetli evlatlarımız, sizleri bir kez daha tebrik ediyor, derslerinizde üstün başarı diliyorum. Sakın aklımızdan çıkarmayın ki sizler bu ülkenin geleceğisiniz, teminatısınız” ifadelerini kullandı

Thumbnail Başkan Şenol Di̇nç 23 Ni̇san Kutlamalarina Katildi (13)Thumbnail Başkan Şenol Di̇nç 23 Ni̇san Kutlamalarina Katildi (8)Thumbnail Başkan Şenol Di̇nç 23 Ni̇san Kutlamalarina Katildi (5)Thumbnail Başkan Şenol Di̇nç 23 Ni̇san Kutlamalarina Katildi (6)Thumbnail Başkan Şenol Di̇nç 23 Ni̇san Kutlamalarina Katildi (2)