Göreve başladığı günden bu yana yapılacak çalışmalarla ilgili projelerini bir bir planlayarak önemli bir yol kateden Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, Ankara ziyaretleri kapsamında Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’yi Genel Merkezde ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Mustafa Destici’ye projelerin sunumlarını gerçekleştiren Başkan Dinç, aynı zamanda hizmet süresi boyunca yapılacakların da planlamasını detaylı bir şekilde anlattı. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, büyük ilgiyle dinlediği sunum sonrası, her bir proje için detaylı bilgi aldı ve gerekli her alanda desteklerini sonuna kadar vereceğini belirtti.

BBP GENEL BAŞKANI MUSATAFA DESTİCİ TEŞEKKÜRLER

Görüşme sonunda Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’ye şükranlarını ileten, Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç şu açıklamalarda bulundu; “Bugün Ankara’da Büyük Birlik Partisi Genel Merkezimizde Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici ile Erenler İlçemizde gerçekleştireceğimiz projelerimizle ilgili çalışmalarımızı değerlendirdik. Şunu belirtmek isterim ki, ciddi anlamda her detayı masaya yatırıyoruz. Ve yapılabilecek ne varsa Erenlerimiz için yapmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Her ne alanda olursa olsun bize destekleri tam. Yol haritamızı çizmiş bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte çalışmalarımız daha da hız kazanarak artacak, projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz.”

Havuz faciasının acıları dinmedi: Gökay'ı ailesi hiç yalnız bırakmıyor Havuz faciasının acıları dinmedi: Gökay'ı ailesi hiç yalnız bırakmıyor

Ankara Toplantı (3)Ankara Toplantı (1)Ankara Toplantı (2)