Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularını en üst düzeyde idrak edeceğimiz Kurban Bayramı’mız Hakk’a yakınlaşmamıza da vesile olsun” dedi.

CHP’nin saha çözüm ekibi Akyazı’da 24 bin 995 ev ve işyerini ziyaret etti CHP’nin saha çözüm ekibi Akyazı’da 24 bin 995 ev ve işyerini ziyaret etti

Kurban Bayramı’nın bir ibadet ve Allah’a yakınlaşmak için bir vesile olduğunu dile getiren Başkan Sevindik, “Kurban Bayramı özünde büyük bir teslimiyeti ifade eden önemli bir ibadettir. Sakarya'lı hemşehrilerimizin ve tüm İslam âleminin Hakk’a yakınlaşmaya vesile olan Kurban Bayramı’nı kutluyorum” dedi.Bayramların ruhunda kardeşlik, birlik ve beraberlik bulunduğunu paylaşan Başkan Sevindik, mesajında “Bayramların ruhunda kardeşlik vardır, birlik ve beraberlik vardır. Bayramlar, toplumumuzda büyük öneme sahip olan bu değerlerin adeta sembolü konumundadır. Hem Allah’a hem de birbirimize yakınlaşmayı umduğumuz Kurban Bayramı’mızı bayram coşkusu ile kazasız, belasız bir şekilde geçirmeyi temenni ediyorum. Umuyoruz ki bayramda dargınlar barışsın, ayrılanlar kavuşsun, kimsesizler, yetimler, öksüzler ve yaşlılar görülüp gözetilsin” ifadelerinde bulundu.Başkan Sevindik, ayrıca vatan için canını feda eden kahraman şehitleri rahmet ile yâd ederek, şehit aile ve yakınları ile gaziler ve ailelerinin de Kurban Bayramı’nı kutladı.Mesajının sonunda kurban kesiminin ehil kişilerce yapılmasının olumsuzlukları önleyeceğine dikkat çeken Sevindik, sürücülere de seslenerek dikkatli olmaları ve kurallara uymaları ricasında bulundu.