Kısa adı (ABP) olan Anadolu Birliği Partisi Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir Halk54 ailesini ziyaret etti. Sahaya bastıklarını belirten Daşdemir seçimlere gireceklerini dile getirdi.

Halk54 Haber Merkezi 

Her zaman halk için siyaset yaptıklarını anımsatan Başkan Daşdemir, partisinin 71 ilde teşkilatlanmasını tamamlandığını anımsattı. Sakarya’da 8 ilçe teşkilatının tamamlandığını ve 8 ilçede ise çalışmaların hızla sürdüğünü belirten Daşdemir; “Türkiye’de il kongresini sokakta ve halkla yapan ilk ve tek il teşkilatıyız” dedi.

Siyaseti kişisel çıkar ve menfaat uğruna değil vatandaşların refah ve huzuru için yaptıklarını dile getiren Daşdemir, AK Parti kadrolarında sıkıntı olduğunu anımsattı. Muhalefetin güçsüz olduğu için iktidarın uzun yıllardır ülkeyi yönettiğine vurgu yapan Daşdemir, “Bizim önceliğimiz her zaman ülkemizdir. Ülkemiz için, Sakarya için üzerimize düşen ne var ise yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz “dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim startını İstanbul'da verdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim startını İstanbul'da verdi!

Daşdemir, “Birlik ve bütünlüğümüzü sağladığımızda milletçe aşamayacağımız sorun göremiyorum. Dolayısıyla el birliğiyle ülkemiz için çalışmalıyız. Önümüzdeki seçimlerde halkımızın bize gösterdiği teveccühle Anadolu Birliği Partisi önemli görevler üstlenecektir” dedi.

Ziyarette konuşan Halk54 Genel Yayın Müdürü Hüseyin Cumalı ile Genel Koordinatör Nurettin Eryılmaz ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade etti.