Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Sakarya İl Başkanı Rıdvan Ulusal, iş insanları ve sivil toplum kuruluşlarını KKTC Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar ile bir araya getiren 15 Temmuz Milli İrade Derneği’ne teşekkür etti. 15 Temmuz Milli İrade Derneği’nin düzenlediği buluşmaya katılan Başkan Ulusal, önemli açıklamalarda bulundu.

KKTC Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar’ın katılımı ile gerçekleşen iş insanları ve sivil toplum kuruluşları buluşmasına katılan ASRİAD Sakarya Yönetimi, programdan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Başkan Rıdvan Ulusal, etkinlik hakkında şu ifadeleri kullandı: "Kıbrıs Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın, Kıbrıs’taki ticaret fırsatlarıyla ilgili ülkeye davet etmesinden son derece memnun kaldık. Heyetimizle birlikte dış ticaret komisyonumuz ihracat komisyonumuzla ilgili değerlendirmemizi yapacağız. En kısa zamanda Kıbrıs’taki ticaret fırsatları üzerine Kıbrıs’ta bir iş forumu toplantısı düzenleyeceğiz."

Başkan Ulusal, Cumhurbaşkanı Tatar’ın davetini değerlendirmekte olduklarını ve iki ülkenin ticari ilişkilerini geliştirme amacı taşıdıklarını belirtti. Ulusal; "Cumhurbaşkanının yapmış olduğu daveti, en iyi şekilde her iki ülkenin çıkarları için iş adamlarımızla birlikte en nitelikli hale getirmek istiyoruz," diyerek iş birliği ve ortak projeler geliştirme konusundaki kararlılıklarını vurguladı.

ASRİAD Sakarya İl Başkanı Rıdvan Ulusal, Kıbrıs ile iş birliğini artırmak ve yeni ticaret olanakları yaratmak amacıyla kısa süre içinde Kıbrıs’ta bir iş forumu düzenleyeceklerini ifade etti. Bu forumda, iki ülke arasındaki ticaret ve yatırım fırsatları masaya yatırılacak, iş dünyası temsilcileri bir araya gelerek potansiyel iş birliklerini değerlendirecek.

Rıdvan Ulusal, 15 Temmuz Milli İrade Derneği’ne ve KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a, bu önemli buluşmayı gerçekleştirdikleri için teşekkürlerini sundu. Ulusal, bu tür etkinliklerin iki ülke arasındaki ilişkilerin güçlenmesine katkı sağlayacağına inandıklarını belirtti. 

Milli Savunma Bakanlığı'ndan bedelli askerlik açıklaması Milli Savunma Bakanlığı'ndan bedelli askerlik açıklaması

1120A242 07Fb 4B93 Bffa 6B5614Fb4831E410Fabc 0C7B 48F0 8655 32E8C7217727