Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, daha önce açıkladığı Kampüs Öğrenci Lokantısı'nın bu hafta sonu açılacağını duyurdu. 

Nurettin Eryılmaz

Dijitalin kullanılmasında AK Parti lokomotif oldu Dijitalin kullanılmasında AK Parti lokomotif oldu

Daha önce açıkladığı öğrenci lokantasıyla ilgili Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'den öğrencilere müjde geldi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin Temmuz ayı meclisinde konuşan Başkan Yüce, üniversite bölgesinde öğrencilerin sağlıklı ve bütçelerine uygun yemeğe ulaşabilmeleri için hayata geçirdikleri Kampüs Öğrenci Lokantısı'nın bu hafta sonu açılacağını duyurdu.

Başkan Yüce, "Kampüste çok ihtiyaç duyulan ve bununla ilgili öğrencilerimizin hatta öğretim görevlilerimizin zaman zaman çok gündeme getirdiği bir yeme-içme lokanta... Kampüsün girişinde 'Kampüs Öğrenci Lokantası'nı açtık. İnşallah bu hafta sonuna doğru artık hizmet vermeye başlayacak. En kısa zamanda oranın açılışını gerçekleştireceğiz. Pırıl pırıl, nezih bir lokanta... Yani içeriye gir, yemeden doyarsın. İnşallah bu hafta içinde lokantayı açıyoruz. En kısa zamanda da resmi açılışını gerçekleştiririz. Bu lokanta kampüsümüze ve öğrencilerimize hayırlı olsun." dedi.