Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ankara’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamdi Kılıç’la görüşen Başkan Yüce, Sakarya’daki çalışmalara ve yatırımlara ilişkin bilgiler paylaşarak, hüsnü kabulleri için teşekkür etti.

Başkan Yüce, daha sonra AK Parti Genel Merkezi’ne geçti. Burada ilk olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hayati Yazıcı ile bir araya gelen Yüce, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ ile de görüştü. Sakarya’nın selamlarını ileten, eser ve hizmetleri paylaşan Yüce, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Lokman Ertükle’de şehre dair istişarelerde bulundu.

Ankara ziyaretinin ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Yüce, “Ülkemizin başkentinde, Cumhurbaşkanlığı Külliyemizde ve AK Parti Genel Merkezi’ndeydik. Çok değerli isimlerle bir araya gelerek verimli görüşmeler gerçekleştirdik. Gündemimiz her zaman olduğu gibi Sakarya’ydı. Şehrimizin geleceğine eser kazandırmak, milletimizin emaneti güzel Sakaryamıza gündüz gece demeden çalışarak en iyi hizmetle buluşturmaya gayret gösteriyoruz. Şehrimizin avantajlarını en iyi şekilde değerlendirmeye, yaklaşık 4,5 yıldır olduğu gibi önümüzdeki süreçte de tüm enerjimiz, birikimimiz ile çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Adayı Çelik’ten Berat Gecesi mesajı Başkan Adayı Çelik’ten Berat Gecesi mesajı

“Tüm Enerjimiz Ve Birikimimizle Sakarya’ya Hizmete Devam Edeceğiz”5“Tüm Enerjimiz Ve Birikimimizle Sakarya’ya Hizmete Devam Edeceğiz”4“Tüm Enerjimiz Ve Birikimimizle Sakarya’ya Hizmete Devam Edeceğiz”3“Tüm Enerjimiz Ve Birikimimizle Sakarya’ya Hizmete Devam Edeceğiz”2“Tüm Enerjimiz Ve Birikimimizle Sakarya’ya Hizmete Devam Edeceğiz”