Kemal Turgaç'ın moderatörlüğünde, Kenan Çatalbaş, Raif Ugan ve Cihan Saraç'ın yorumlarıyla TV264 ekranlarında her perşembe akşamı saat 21:00'de canlı olarak yayınlanan Son Düzlük’te bu hafta BBP Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar programa konuk oldu.

Hendek Belediyesi, yerli otomobil TOGG'u filosuna kattı Hendek Belediyesi, yerli otomobil TOGG'u filosuna kattı

Bayar, yaklaşan yerel seçimler öncesi BBP'nin çalışmaları ve Sakarya'da BBP'nin hedefleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak, “Bir Nisan sabahı Sakarya’da en az dört belediye göreceksiniz” dedi.

BBP Partisinde nasıl belediyecilik yapılacağının örneklerini göstereceklerini belirten Bayar, “Pamukova bizim için tarımsal açıdan, esnaf açısından önemli bir yer. Biz çok iddialıyız. Vatandaş teveccüh gösterirse  hedeflerimizi koyduğumuz ilçelerde biz alacağız” ifadelerini kullandı.  

31 Mart seçimlerinde Büyük Birlik Partisi’nin Sakarya'da çok büyük hamle yapacağını ifade eden Bayar, “Şunu duymak istemiyorum, Sakarya'da sürpriz yaptı sözü bizim emeklerimize, alın terimize yazık olur. Onun için bizim emeğimizin karşılığında  Büyük Birlik Partisi'nde bir Nisan sabahı  en az dört belediye göreceksiniz...” dedi.