Sakarya Genç Girişimciler ve İş İnsanları Derneği Başkanı Zafer Bekdemir 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ne ilişkin bir mesaj yayınladı.

Fındığa ve çaya alternatif oldu: Kilosu bin 500 TL'den satılıyor Fındığa ve çaya alternatif oldu: Kilosu bin 500 TL'den satılıyor

Bekdemir mesajında şu ifadeleri kullandı:

"1 Mayıs emeğin ve alın terinin sembolüdür. Üretenlerin, her türlü değeri yaratanların, şehrimiz ve ülkemizin kalkınmasında alın teri döken herkesin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.

Biz, alın terini kutsal bilen bir milletiz. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) “İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz.” buyurarak emeğin önemine dikkat çekmiştir. Çalışanlarımızın hakları ve emekleri, üzerinde titizlikle durulması ve saygı gösterilmesi gereken bir husustur. İş sağlığı ve güvenliği ile çalışma koşullarının iyileştirilmesi konusunun toplumsal refahın vazgeçilmez bir unsuru olduğu unutulmamalıdır. Ülkemizin bugün elde ettiği ekonomik gücün gerçek sahibi, emeği ve alın teri olanlardır. Her geçen gün daha da gelişen ve güçlenen ülkemizin bu güce olan ihtiyacı daha da artmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle tekrar ülkemizin büyümesi, ilerlemesi ve hedeflerine ulaşmasında önemli pay sahibi olan tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum."