Sakarya Kent Konseyi Gençlik Meclisi AR-GE ve Eğitim Komisyonu'nun 2022-2023 faaliyet yılında düzenlediği Bilimsel Araştırma Yöntem ve Teknikleri Workshop'unda katılım belgeleri, Aziz Duran Parkı Belpaş Tesislerinde yapılan kahvaltı ile öğrencilere takdim edildi. 

MEB personeline arama kurtarma eğitimi verildi MEB personeline arama kurtarma eğitimi verildi

Programda konuşan Sakarya Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Atakan Erebilir: “Bugün bir programımızı daha nihayete erdirmenin mutluluğu içerisindeyim. Ar-Ge ve Eğitim Komisyonumuzla başlattığımız bu süreci başarıyla tamamladık. 

Öncelikle komisyonumuzda görev alan ve bu sürecin sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlayan değerli üyelerimize teşekkür ediyorum. 9 hafta boyunca çeşitli araştırmaları uygulamalı olarak gerçekleştirerek interaktif bir eğitime hep beraber imza attık. Önümüzdeki dönemde farklı atölye çalışmalarıyla tekrar bir araya gelmeyi diliyorum. Katılımlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. “ ifadelerini kullandı. Ardından gençlere hitap eden Sakarya Kent Konseyi Başkanı Sinan Çileli ise “Gençler, yaptığınız çalışmalardan dolayı sizleri tebrik ediyorum. 9 hafta boyunca gönüllü olarak katılımınız çok kıymetli bir durum. Gösterdiğiniz özveri ve gayret için hepinize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullanan Çileli, konuşmasının devamında gençlerin yapıcı ve etkili iletişim kurmaları noktasında tavsiyelerde bulundu. 

Sakarya Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nden yapılan açıklamada yeni eğitim-atölye çalışmalarının hazırlık aşamasında olduğu belirtildi.