Araç sahiplerine sevindiren haber geldi. Üst üste gelen zamların ardından bu gece yarısından itibaren motorinde 2 lira, benzinde ise 1 lira 25 kuruş indirim geliyor. İndirim pampaya yansıyacak.

Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği ve Global Menkul ile Yatırım Sohbetleri Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği ve Global Menkul ile Yatırım Sohbetleri

Brent petrol fiyatları 28 ayın en uzun düşüşünü yaşıyor. Petrol fiyatlarında düşüşün ardından araç sahiplerini sevindiren haber geldi. Brent petrolde yaşanan düşüşle birlikte yarından itibaren geçerli olmak üzere motorinde 2 lira benzinde ise 1 lira 25 kuruş indirim bekleniyor.

Brent petrol fiyatlarında son 28 ayın en uzun düşüşü yaşanırken, benzin ve motorine kallavi indirim geldi. Alınan bilgilere göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinde 2 lira, benzinin litre fiyatında ise 1 lira 25 kuruş indirim bekleniyor.

Gelen indirimin pompaya yansıyacağı öğrenildi. Geçtiğimiz hafta Brent petroldeki düşüşle birlikte benzinin litresine 1 lira 04 kuruşluk indirim uygulanmıştı.

Güncel akaryakıt fiyatları
İstanbul'da benzin 20,13 liradan motorin ise 26,90'dan satılıyor. Ankara'da ise benzin, 20,26 lira, motorin 27,01 lira. İzmir'de benzin 20,24 lira motorin ise 27,02 liradan alınıyor.