Bilim İnsanları ve Mucitler Genel Merkezi'nin heyecan dolu etkinlikleri devam ediyor. Sakarya Üniversitesi Konferans Salonu'nda düzenlenen Bahar Konseri, Türk Halk Müziği'nin farklı yörelerinden eserlerle dolu bir geceye ev sahipliği yaptı. Sanat Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sertan Demir'in liderliğinde gerçekleşen etkinlik, büyük bir ilgiyle karşılandı.

Gecede, Sakarya'ya katkılarından dolayı Genel Başkan Yusuf Uygur tarafından Sanat Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sertan Demir'e bir plaket takdim edildi. Uygur, yaptığı açıklamada, "Her alanda ülkemiz ve halkımız için neler yapabiliriz gayretinde olan değerlerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

MÜSİAD Sakarya ve Senegal'den önemli İşbirliği adımları MÜSİAD Sakarya ve Senegal'den önemli İşbirliği adımları

Ayrıca, Sakarya Milli Eğitim İl Müdürü Coşkun Bakırtaş, Bilim İnsanları ve Mucitler Genel Merkezi'nin gerçekleştirdiği projeler hakkında bilgilendirildi. Uygur, "Kendini sorumlu hisseden her kurumla, iş adamıyla, melek yatırımcıyla, sanayicilerimizle, üniversitedeki akademisyenlerimizle, okullarımızla, öğrencilerimizle, halkımızla topyekün hareket edebileceğimiz bir oluşumun yapılarak, geleceğe ışık olmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu. Başkan Uygur; eğitime yapmış olduğu katkılarından dolayı, Bakırtaş'a plaket takdim etti.