Lütfi Bayraktar ile Selami Öztürk bunu iyi okuyun Lütfi Bayraktar ile Selami Öztürk bunu iyi okuyun

Akyazı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve teşkilat mensuplarıyla birlikte seçim çalışmalarını tüm hızı sürdürüyor. Mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam eden Bilal Soykan son olarak Madenler, Çakıroğlu, Şerefiye, Güvençler, Bıçkıdere ve Salihiye Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi. Başkan Soykan, Pazarköy ve Çatalköprü Mahallelerini de Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar ile birlikte ziyaret etti.

Her mahallede büyük bir coşku ve teveccüh ile karşılanan Bilal Soykan, “ Akyazı her zaman olduğu gibi yine davamızın ve Cumhur İttifakı’nın arkasında durmaya devam ediyor. Mahalle ziyaretlerimizde hemşerilerimizin desteğini hissetmek gücümüz güç katıyor. İnşallah onlardan aldığımız bu güçle 31 Mart’a kadar durmadan yorulmadan çalışacağız ve girilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmayacağız” şeklinde konuştu.

Akyazı’da Cumhur İttifakı ruhunun sahaya yansıdığını ifade eden Bilal Soykan, “ Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ülkemizin ve milletimizin çıkarları doğrultusunda kurdukları ittifakı Akyazı’mızda da en güzel şekilde sürdürüyoruz. Bu birlik ve beraberliğimiz sonuna kadar devam edecek. Vatandaşlarımız da her zaman olduğu gibi bugün de bu ittifakın arkasında durduklarını bizlere hissettiriyorlar. Onların destekleri ile 31 Mart’ta inşallah Akyazı’da yine tarih yazacağız ve rekorlar kıracağız. Akyazı’ya yakışan da budur” dedi.

‘Akyazı 31 Mart’ta Rekorlar Kıracak’ 3‘Akyazı 31 Mart’ta Rekorlar Kıracak’ 2‘Akyazı 31 Mart’ta Rekorlar Kıracak’