Atatürk’ün Türk ve dünya çocuklarına armağan ettiği, dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Budaklar İlkokulunda büyük coşku içinde kutlandı.

Okul binasının ve bahçesinin kırmızı-beyaz balonlarla süslendiği, misafirlerin kırmızı halıda karşılandığı, Budaklar Mahallesi ve çevre mahallelerden velilerin ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği 23 Nisan Bayramı büyük beğeni topladı.

Budaklar İlkokulu Müdürü Ali Can Akdoğan, Müdür Yardımcısı Kavas Orhan ve okul öğretmenlerinin hafta boyunca titizlikle hazırlandığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında anaokulu ve ilkokul öğrencilerinin gösterileri büyük alkış aldı.

Gezici Saz Şairliği Anadolu Sahası Aşıklık Geleneği Dinletisi gerçekleştirildi Gezici Saz Şairliği Anadolu Sahası Aşıklık Geleneği Dinletisi gerçekleştirildi

Budaklar Mahallesi Muhtarı Kadir Alkan ve Azaları ile çevre mahallelerden muhtarların da katıldığı bayram programında öğrenciler birbirinden güzel gösterilerle bayram coşkusunu hem yaşadılar hem de yaşattılar.

Budaklar 23 Nisan Bayramı (23)Budaklar 23 Nisan Bayramı (20)Budaklar 23 Nisan Bayramı (17)Budaklar 23 Nisan Bayramı (15)Budaklar 23 Nisan Bayramı (14)Budaklar 23 Nisan Bayramı (13)Budaklar 23 Nisan Bayramı (11)Budaklar 23 Nisan Bayramı (9)Budaklar 23 Nisan Bayramı (5)Budaklar 23 Nisan Bayramı (4)Budaklar 23 Nisan Bayramı (2)