Bir süre önce Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin talimatı ile başlayan Hendek Grup yolu asfalt çalışması son sürat devam ediyor. Bölgenin kronik sorunu haline gelen yolların uzun süre sonra asfaltlanması mahalle halkını mutlu etti. Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Baykal, "Burası Hasan Başkan zamanında olmuştu, Allah razı olsun dedikleri zaman başka bir şeye gerek yok" dedi.

DEVA'lı Özkan: Öğretmenin durumu gerçekten içler acısı DEVA'lı Özkan: Öğretmenin durumu gerçekten içler acısı

Bülent Yaman

Hendek Grup Yolu Asfalt çalışmaları bazı bölgelerde biterken, Kalayık mahallesi güzergahında sürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugun gerçekleştireceği Sakarya ziyareti öncesinde AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, dün bölgeye giderek çalışanlarla buluştu. 

Bir süre çalışanlarla sohbet eden Baykal, bölge halkıyla fikir alışverişinde bulundu. Yapılan çalışmadan memnun olan bölge sakinleri, Başkan Ekrem Yüce ve emeği geçenlere teşekkür etti. Sarıdede Muhtarı Mustafa Semiz’in de bulunduğu ziyaret sırasında Baykal yaptığı açıklamada, "Bölge halkından talep vardı, açılan ihale iptal oldu. Daha önce planlanan çalışmalar iptal  olmuştu. Son dönemimizde sağolsun Ekrem Yüce Başkanımız söz verdi yapacağım diye ve kısa bir süre önce bölgede çalışmalar başladı. Bu işin sevindirici tarafı yıllar sonra Burası Hasan Başkan zamanında olmuştu, Allah Razı Olsun dedikleri zaman başka bir şeye gerek yok" dedi.