Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek, Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Ergün, Büyük Birlik Partisi Sakarya il Başkan yardımcısı Bilal Sezer, Büyük Birlik Partisi Sakarya il Başkan yardımcısı Harun Tarı, Büyük Birlik Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Sezgin İnan ve Büyük Birlik Partisi Erenler ilçe başkanı Ali Fuat Kırık Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ’u makamında ziyaret etti.

Bilgi alışverişi şeklinde geçen görüşmeden memnun olarak ayrılan Başkan Bürtek, "Yaptığımız görüşmede şehrimizin hatta ülkemizin en önemli sorunu şu anda üretim. Ülke olarak dışarıya bağımlı olmamalıyız. Çok güzel ve verimli tarım arazisine sahibiz. Bu arazileri en güzel şekilde değerlendirmek lazım. Bu arada şehrimize kurularak kazandırılacak en az 7 adet OSB'lerimiz var.

Müteahitlerden BBP'nin yeni il başkanına 'hayırlı olsun' ziyareti Müteahitlerden BBP'nin yeni il başkanına 'hayırlı olsun' ziyareti

IMG-20220628-WA0006

Bu konuda çok hassas davranılmakta. Şehrimizde kurulacak olan OSB'lerin tarım arazisi olmayan yerlerde kurulması ile ilgili Başkan Akgün Altuğ’un aşırı derecede hassasiyet gösterdiğini gördük. Tabi böyle olunca da hem ülke olarak hem de Sakarya ili olarak çok kazançlı çıkacağız.

Sakarya İlimize ve SATSO’ ya kazandırdığı değerden dolayı Başkan Akgün Beye teşekkür ediyoruz. Göstermiş olduğu nazik misafirperverlik içinde ayrıca çok teşekkür ediyoruz." dedi.