31 Mart yerel seçimlerinin ardından Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Yusuf Alemdar'ın göreve başlamasıyla birlikte büyükşehir belediyesi'nde yeni yapılandırma sürerken, daire başkanlıkları içinde  çeşitli isimler gündeme gelmeye devam ediyor.

Büyükşehir'in yeni ulaşım tarifesi o tarihte başlıyor! İşte detaylar... Büyükşehir'in yeni ulaşım tarifesi o tarihte başlıyor! İşte detaylar...

Son olarak  Sakarya Büyükşehir Belediyesi  Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı için sürpriz bir isim gündeme getirildi.

Uzun yıllar ahaberde muhabir olarak görev yapan Mustafa Karataş, 2 yıl kadar önce Sakarya'da internet ortamında yayına başlayan ve Büyükşehir Belediyesi Konut A.Ş. Genel Müdürlüğüne  getirilen iş insanı Beşir Beşiroğlu'nun da ortağı olduğu Anadolu Medya'da yayın koordinatörü olarak kısa bir süre görev yapmıştı.

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanlığını için bazı çevrelerin gelmesini istediği gazeteci Mustafa Karakaş'ın yanı sıra, uzun yıllar Sakarya medyasında görev yapan gazeteci kökenli Engin Arapoğlu, Serdivan Belediyesi Basın Halkla İlişkiler eski müdürü iletişimci Orhan Gevrek ve Erenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Bekir Yıldız'ın da adı geçiyor.

 Bekir Yıldız, 31 Mart seçimlerinden sonra Erenler Belediyesini BBP'li  Şenol Dinç kazanınca, izine ayrılmış Sakarya Büyükşehir Belediyesine geçmek  içinde dilekçe vermişti..