Geçtiğimiz hafta Serdivan'da bulunan Cadde54 isimli AVM'de meydana gelen 1 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin yaralandığı olayla ilgili yeni gelişme yaşandı. Olayın ardından kayıplara karışan ve her yerde aranan 3 şüpheliden 2'si yakalandı.

HALK54
Serdivan ilçesinde bulunan Cadde54 isimli AVM’nin kafeteryasında başlayan ve önüne taşan silahlı kavgada Yaşar Metin hayatını kaybederken, T.T. ile U.N.K. isimli 2 kişi de yaralanmıştı. 

CİNAYET BÜRO DEDEKTİFLERİ ÖZEL ÇALIŞMA BAŞLATTI
Aralarındaki alacak-verecek meselesini konuşmak için bir araya geldikleri esnada meydana geldiği iddia edilen olaya ilişkin Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği dedektifleri özel bir çalışma başlattı. Çevredeki kameralar ve KGYS kameralarından şüphelilerden birinin Y.E.B. olduğu ve olaya karışan 2 kişinin daha olduğu tespit edildi.

Sahte paralarla 7 keçi satın almışlar Sahte paralarla 7 keçi satın almışlar

OLAYDA ARANAN 3 ŞÜPHELİDEN 2'Sİ YAKALANDI
Şüpheli Y.E.B. ile arkadaşlarının yakalanması için il genelinde çalışma yapan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği dedektiflerinin çalışmaları sonucunda olayda aranan 3 şüpheliden 2'si olan E.D. (29) ve S.K. (18) isimli şahıslar, Adapazarı'nda saklandıkları evde kıskıvrak yakalandı. Gözaltına alınan iki şüpheli ifadeleri alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. 

Şüphelilerin olayda kullandıkları silahları attıkları ve polis ekiplerinin çalışmalarının ardından silahların bulunduğu öğrenildi.

DİĞER ŞÜPHELİ HER YERDE ARANIYOR
Olayın ardından park halindeki aracı bıraktıktan sonra yaya olarak kayıplara karışan Y.E.B.'nin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.