Pamukova Yenice Mahallesinde Uzun Sokak’ta bir evin balkon penceresinin açık olduğunu gören E.A (32) evin yatak odasına girerek, yatak odasında bulunan 6 adet yüzük 1 adet altın bileziği alarak kayıplara karıştı.

10 ay önce buhar kazanı patlayan o fabrikada korkutan yangın 10 ay önce buhar kazanı patlayan o fabrikada korkutan yangın

Olayın Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğüne bildirilmesi üzerine, çalışma başlatan ekipleri yapılan sıkı çalışma sonrası şüpheli E.A. üzerinde bir miktar uyuşturucu madde ve evden çaldığı 3 adet yüzük, 1 adet altın bilezikle yakalandı.  

İlçe Emniyet Müdürü ekipleri tarafından göz altına alınan E.A.’nın daha öncede Yenice Mahallesinde gündüz vakti iki evden hırsızlık yaptığı ve Muradiye Camisinin hayır kumbarasını çalıp, cami hocasına “ Hocam çok ihtiyacım vardı “ notunu bıraktığı ortaya çıktı.

Hırsızlık şüphelisi E.A’nın uyuşturucu bağımlısı olduğu da belirlenirken, şüpheli emniyetteki işlemlerin ardından çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Ferizli Cezaevine gönderildi.  

pamukovahalk