Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonunun başlamasıyla birlikte kültür ve sanat programlarına bir yenisini daha ekledi. Kent Orkestrası’nın birbirinden değerli eserleri, her haftanın kapanış programı olarak düzenlenen halk konserleri ücretsiz olarak Sakaryalılarla buluşuyor.

Akyazı Öğretmenevi yöneticilerinden Akyazı protokolüne aşure ikramı Akyazı Öğretmenevi yöneticilerinden Akyazı protokolüne aşure ikramı

Kent Orkestrası son olarak Çark Caddesi’ni turlayarak halk konseri verdi. Çark Caddesi esnafı ve vatandaşlar orkestranın ritimlerine eşlik edip alkışlarken bir yandan da telefonlarıyla görüntü alarak anı ölümsüzleştirdiler. Cadde boyunca eşsiz bir müzik dinletisi sunarak kulakların pasını silen Kent Orkestrası, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Sakaryalılara açık havada konser keyfi sunan orkestranın önümüzdeki hafta durağı Yenikent Park olacak. Büyükşehir’in müzikal ekibi 5 Temmuz Cuma günü saat 18.00’da Yenikent Park’ta Sakaryalılarla buluşacak.

Çark Caddesi Büyükşehir’in Orkestrasıyla Şenlendi7Çark Caddesi Büyükşehir’in Orkestrasıyla Şenlendi6Çark Caddesi Büyükşehir’in Orkestrasıyla Şenlendi4Çark Caddesi Büyükşehir’in Orkestrasıyla Şenlendi5Çark Caddesi Büyükşehir’in Orkestrasıyla Şenlendi2Çark Caddesi Büyükşehir’in Orkestrasıyla Şenlendi3Çark Caddesi Büyükşehir’in Orkestrasıyla Şenlendi