Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri ve trafik polisleri her gün binlerce vatandaşın ziyaret ettiği Çark Caddesi’nde bisiklet, motosiklet ve diğer araçların kullanımının önüne geçmek için geniş çaplı denetimlere başladı.

Adapazarı’nın popüler caddesi olan Çark Caddesi’ne bisiklet ve motosikletle girmek yasak olmasına rağmen kural tanımayan bazı kişiler bütün uyarılara rağmen caddeye girmeye devam ediyor.

Yusuf Alemdar'dan tarihi Sakaryaspor çağrısı: “Yeşil-siyahın etrafında kenetlenelim” Yusuf Alemdar'dan tarihi Sakaryaspor çağrısı: “Yeşil-siyahın etrafında kenetlenelim”

Halkın arasında bisiklet, elektrikli bisiklet, motosikletle gezen kendini bilmezlerle ilgili çalışmalarını sürdüren Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Trafik Amirliği ekipleri bisikleti ile gezen kişileri önce uyarıyor sonra haklarında gerekli işlemi yapıyor.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin de katılığı Çark Caddesi denetiminde evrakı eksik olan sürücülerin araçlarını da çekici ile çekildi.