Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe örgütünde danışma kurulu yapıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Cumhuriyet Halk Partisi parti meclis üyesi Ecevit Keleş, Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya  Milletvekili Ayça Taşkent, Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye belediye meclis üyesi Kemal Yıldırım ve partililer katıldı.

Erdoğan TBMM KEFEK Toplantısında konuştu: Türkiye Yüzyılı’nı kadınların yüzyılı yapmak adına çalışıyoruz Erdoğan TBMM KEFEK Toplantısında konuştu: Türkiye Yüzyılı’nı kadınların yüzyılı yapmak adına çalışıyoruz

Düzenlenen toplantının açılışında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar. "Bugün burada toplanma amacımız, hepinizin bildiği gibi yakın zamanda yapılan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ve partimizin bundan sonraki süreçte nasıl bir yol izleyeceğiyle ilgili düşüncelerimizi paylaşmaktır. Partimiz Türkiye’nin 1. partisine yakışır bir ilçe örgütü olmak için, geleceğin kadrolarını kurmak için çalışacağız. Kıymetli arkadaşlar ülkemizde bir şey eksik. İktidar eksik Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına artık sadece bir adım kaldı. Bu adımı hep birlikte atacağız. Mücadelemizi sonuna kadar verip çocuklarımıza, geleceğimize tertemiz bir sayfa açmalıyız. Bu mücadele bizim için bir özveri değil, çocuklarımıza borcumuzdur. Geride bıraktığımız 24 yıl boyunca bu siyaset yapıldı ve artık sırtımızdaki yük arttı. Önümüzdeki genel seçimler bizlerin boynunun borcunu ödeme seçimleridir. Kenetlenerek, çoğalarak, birlik olarak, güçlü olarak, en etkili seçim dönemimize hazırlanmamız gerekmektedir. Bizim mücadelemiz Cumhuriyet için, Aziz Türk Milleti için, Özgürlük için ve Demokrasi için." dedi.

Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe örgütünün çalışma raporu partililerle paylaşıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya  Milletvekili Ayça Taşkent ve Cumhuriyet Halk Partisi parti meclis üyesi Ecevit Keleş konuşmalarını yaptılar.