Adalet Partisi Sakarya eski Milletvekili, CHP'li İstanbul Milletvekili Cihangir İslam'ın babası, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın kayınpederi eski Milletvekili Nadir Latif İslam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. İslam için Adapazarı ilçesinde bulunan Orhan Gazi Camii’nde Cuma namazını müteakip cenaze namazı kılındı. Namaz sonrasında İslam, Emirdağ Mezarlığı’na defnedildi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise aile taziyelerini iletmek için Sakarya’ya ya geldi. 

Burada baş sağlığı dileklerini ileten Kılıçdaroğlu ayrılmak için aracına doğru gittiği esnada bir vatandaş, “Sakaryalı ülkücü olarak çok teşekkür ediyorum Sinan Ateş olayının üzerine gittiğiniz için Allah razı olsun. Lütfen dillendirir misiniz bu olayı” derken, Kılıçdaroğlu’da, “Takipçisi olacağız” cevabını verdi. 

Ayrıca taziye için Sakarya’ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve CHP İl Başkanı Ecevit Keleş eşlik etti.

Akıllı Tarım ve Çevre Kampı Sakarya’da, düzenlenecek Akıllı Tarım ve Çevre Kampı Sakarya’da, düzenlenecek

Screenshot_50-6Screenshot_49-6