170 bin lira maaş alıyorlar ama gelmiyorlar! Erdoğan 'hakkımı helal etmiyorum' demişti, yeni uyarı yolda 170 bin lira maaş alıyorlar ama gelmiyorlar! Erdoğan 'hakkımı helal etmiyorum' demişti, yeni uyarı yolda

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, Adapazarı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Curoğlu, Adapazarı'nın kahramanlık destanının anıldığı bu anlamlı günde tüm Adapazarlıları birlik ve beraberlik içinde olmaya davet etti.

Oğuzcan Curoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: Değerli Adapazarı halkı; 21 Haziran Adapazarımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıldönümünü büyük bir gurur ve coşku ile kutluyoruz. Kurtuluş Savaşı'nda verilen mücadeleler, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük aşkının en önemli simgelerinden biridir. Adapazarı bu mücadelenin mihenk taşlarından biri olmuş, cesur ve fedakar halkıyla tarihe altın harflerle kazınmıştır.

Bu özel günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanımız için canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum. Onların aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz.

Adapazarı'nın düşman işgalinden kurtuluşu, bize bir kez daha bağımsızlığın ve özgürlüğün değerini hatırlatmaktadır. Bu değerleri korumak ve yüceltmek, bizlerin en önemli sorumluluğudur. Bugün bizlere düşen görev, birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, Adapazarımızı daha güzel, daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışmaktır. Bu vesileyle, tüm Adapazarlı hemşehrilerimin Kurtuluş Günü'nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."dedi.