Sakarya Büyükşehir Meclisi'nin 2019-2024 çalışma döneminin son meclis toplantısı, Başkan Ekrem Yüce başkanlığında Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Abdurrahman Uzun'dan Ali İhsan Yavuz ve Lütfi Bayraktar'a sert tepki! "Bizi aptal yerine koyuyor" Abdurrahman Uzun'dan Ali İhsan Yavuz ve Lütfi Bayraktar'a sert tepki! "Bizi aptal yerine koyuyor"

Toplantıda gündem dışı söz alan CHP meclis üyesi ve Grup Sözcüsü Şaban Kaludra, veda konuşması yaptı.

Kaludra, "Ramazan ayınızı kutluyorum. Tüm sevdiklerimiz ile bayrama ulaşalım. Birlikte icraat ettiğimiz bu görev aslında birbirimize dönük haklarımız olmuştur. Sakarya'nın 16 ilçesi ve bütün mahalleler adına görevimizi icra etmeye çalıştık. Verilen sözlerin, taleplerin, ilçelerin ve insanların yaşadığı sorunları kulağın duyabildiği oranda sözcü olmaya çalıştık.  Görevimizim ilk anından itibaren başkanımız Ekrem Yüce'nin hoşgörüsü içinde yaptık. Sayın başkan her seferinde hoşgörü ile karşıladı. Çözüm gerektiren sorunlara da katkıda bulundu. Samimi içtenlikli ve olayın doğruluğuna olan yaklaşımı ile meclise uygun saygınlığı ile durdu. Tüm bunlara rağmen insanız. Eleştirilerim ile üzdüğüm biri varsa, hakkını helal etsin. Önümüzde ki dönemde seçimdir, farklı tablolar oluşacaktır. İlimiz ve insanlarımız için en hayırlı sonuçlar verilmesini umuyorum. Önümüzdeki süreçte görev almayacak arkadaşlarımız elbette ki çok daha iyisine layıktır. Bunda ise bir hayır vardır. Yeni dönem hayırlı olsun" diye konuştu.