Kaza yapan iki otomobil ağaca çarparak durabildi: 2 yaralı Kaza yapan iki otomobil ağaca çarparak durabildi: 2 yaralı

Alınan bilgiye göre, Sakarya İl Jandarma Komutanlığı Serdivan İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince  Serdivan'da rutin olarak yapılan yol kontrolü sırasında bir kamyonete dur ihtarı verildi. Fakat kamyonet sürücüsü dur ihtarına uymayarak kaçmaya başladı. Kısa bir takip sonucunda kamyonet durdurularak, kasa içerisinde saklanır vaziyette bulunan ve toplamda 22 adet suçtan aranan şahıs yakalandı.

Yakalanan şahsın 6 ayrı “Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak” suçundan, 4 ayrı “Kasten Yaralama” suçundan, 3 ayrı “Çocuğa Karşı Cinsel Taciz” suçundan, 2 ayrı “Görevi Yaptırmamak İçin Direnmek” suçundan, 2 ayrı “Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Bırakmak” ile Mala Zarar Verme, Güveni Kötüye Kullanmak, Panik Yaratacak Tarzda Ateş Etme, Ruhsatsız Ateşli Silah Bulundurmak ve Hakaret suçlarından olmak üzere toplamda 22 adet suçtan aranma kaydı bulunan F.A. olduğu ortaya çıktı.

Ayrıca şahsın kimlik ibraz edemediği ve yapılan yüz sorgulamasında hakkında kesinleşmiş 30 yıl 7 ay 28 gün hapis cezası olduğu da ortaya çıktı. Yakalanan şahıs tutuklanarak Ferizli 3 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na teslim edildi.