Sakarya’da tüm belediyeleri kazanarak 17-0’ı hedefleyen Cumhur İttifakı’nda AK Parti ve MHP teşkilatları teyakkuz halinde. AK Parti ve MHP’nin Hendek teşkilatları ile Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, dün akşam AK Parti ve MHP’nin kurmayları da Hendek’teydi.

MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

BÜLBÜL: “ADAYLARIMIZLA SAHADAYIZ”

Öz’e ilçe başkanlığı görevinde başarı dileyen MHP Grup Başkanvekili Bülbül, Cumhur İttifakı birlikteliğiyle Hendek’te ve Sakarya’nın tamamında seçimleri kazanacaklarını ifade etti. Bülbül, seçim dolayısıyla meclis çalışmalarına ara verildiğini de belirterek, “Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti teşkilatlarıyla, adaylarımızla bizlerde sahada olacağız. Hendek’te, Sakarya’da ve bütün şehirlerimizde Cumhur İttifakının başarısı için çalışacağız” dedi.

YAVUZ: “REKOR BİR OYLA KAZANACAĞIZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ise, “Sakarya’da 17-0 yapma hedefimiz yanında Türkiye rekoru hedefliyoruz. Hendek’ten AK Parti ve MHP birlikteliğiyle oy patlaması bekliyoruz. İnşallah sandıkları patlatacağız” diye konuştu.

“Yeni bir Sakarya için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” “Yeni bir Sakarya için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz”

“ONLARIN AK PARTİ’YE GERİ DÖNÜŞÜ YOK”

Toplantıda soru da alan Yavuz, “Hendek’te bir aday kendilerinin de Cumhur İttifakında olduğunu söylüyor, bu konuda ne söylersiniz?” sorusuna; Sayın Cumhurbaşkanımızda defalarca bahsetti. Bu trenden inen bir daha bu trene binemez. Ak Parti’den ayrılanların geri dönüşü yok. Cumhur İttifakının adayı tektir, Turgut Babaoğlu’dur” şeklinde net bir yanıt verdi.

BABAOĞLU: YENİ DÖNEME DAHA GÜÇLÜ GİRECEĞİZ

Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, “Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti ve Cumhur İttifakı gücü arkamızda. Halkımızın teveccüh ve desteği de çok şükür yanımızda. Önümüzdeki dönem değerli Grup Başkanvekilimiz, değerli Genel Başkan Yardımcımız, değerli Milletvekillerimiz ve merkezi yönetimin de destekleriyle Hendek’imiz için çok daha fazla yatırım ve hizmet bulacağız. Teşkilatlarımızla, kadrolarımızla hazırız ve yeni döneme çok daha güçlü gireceğiz” dedi.

“Cumhur İtti̇fakinin Adayi Tekti̇r, Turgut Babaoğlu’dur” 8“Cumhur İtti̇fakinin Adayi Tekti̇r, Turgut Babaoğlu’dur” 7“Cumhur İtti̇fakinin Adayi Tekti̇r, Turgut Babaoğlu’dur” 6“Cumhur İtti̇fakinin Adayi Tekti̇r, Turgut Babaoğlu’dur” 5“Cumhur İtti̇fakinin Adayi Tekti̇r, Turgut Babaoğlu’dur” 4“Cumhur İtti̇fakinin Adayi Tekti̇r, Turgut Babaoğlu’dur” 3“Cumhur İtti̇fakinin Adayi Tekti̇r, Turgut Babaoğlu’dur” 2“Cumhur İtti̇fakinin Adayi Tekti̇r, Turgut Babaoğlu’dur”