Büyük Türkiye Partisi Kaynarca İlçe Kongresi yapıldı. Arifağa’da Dostlar Kıraathanesi’nde yapılan BTP 1’inci Olağan İlçe Kongresi’nde başkanlığa Ferdi Karaarslan seçildi. Kongrede konuşan İl Başkanı Atilla Köse, "Cumhurbaşkanı adayımız Tansu Çiller" dedi.

Büyük Türkiye Partisi Kaynarca İlçe Kongresi yapıldı. Arifağa’da Dostlar Kıraathanesi’nde yapılan BTP 1’inci Olağan İlçe Kongresi’nde başkanlığa Ferdi Karaarslan seçildi. Kongrede konuşan İl Başkanı Atilla Köse, " Cumhurbaşkanı adayımız Tansu Çiller" dedi. 

Sedat Peker'den 10 bin dolar alan siyasetçi o mu? Metin Külünk 1.5 yıl sonra sessizliğini bozdu Sedat Peker'den 10 bin dolar alan siyasetçi o mu? Metin Külünk 1.5 yıl sonra sessizliğini bozdu

İL BAŞKANININ KONUŞMASI

İl Başkanı Atilla Köse kongrede yaptığı konuşmada, “Ferdi kardeşimizin başkanlığını oy kullanarak tescillemiş olduk. Kendisine inanıyor, güveniyoruz. Kaynarca partimizin altıncı ilçe kongresi sırada il kongremiz bulunuyor. Partimizin önceliği doğru, dürüst bir siyaset, yalandan, hırsızlıktan uzak. Hüseyin Durmaz beyefendi bütün toplantılarımızda bunu dile getiriyor, doğruluktan, hem Tansu Çiller hanımefendinin dile getirdiği konu basın ve basının özgürlüğünden yana olmaktır. 

CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ ÇİLLER

Partimizin ilk hedefi seçimlere katılmak. Tansu Çiller’in arkasından gitmek. Hiç bir partinin ittifakı altına girmeden 22 partiyi içinde tutan Büyük Türkiye ittifakı ile yola çıkacağız. 41 İl oluştuktan sonra Tansu Çiller hanımefendi genel başkanlığını açıklayacak. Cumhurbaşkanı adayımız Tansu Çiller olacak. Bütün çalışmalarımız Tansu Çiller’in bilgisi dahilinde olmaktadır. Partimizde eski siyasetçi yoktur. Artık siyaseti berber de manav da küçük esnaf da yapacak. Temiz bir siyasetle partimiz 1 yaşına girdi. Partimizin seçimlere girmekle ilgili bir kuşkusu yok” diye konuştu.