Bulvarda korkutan yıkım Bulvarda korkutan yıkım

Türkiye genelinde süs bitkisi ve peyzaj sektöründe Sakarya marka olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, sektörün en  gözde ve prestijli dergisi Plant Koronavirüs nedeniyle ertelediği “Plant Ödülleri” törenini Sapanca’da gerçekleştirdi. 4 ana kategoride 28 dalda toplamda 98 ödül sahibini bulduğu geceye sektörün en iyilerinin yanı sıra önemli isimlerde katıldı.

Baha konseriyle başlayan, İstanbul Dance Factory’nin gösterisiyle süren, muhteşem Cengiz Kurtoğlu konseriyle herkesi büyüleyen gecenin sunuculuğunu ise ünlü isim Kadir Çöpdemir yaptı. Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi Remzi Adıyaman’ın karşıladığı isimler arısında bulunan Cumhurbaşkanı Danışmanı İbrahim Sönmez ise ödül töreninin dikkat çeken isimleri arasında idi.

Plant Ödüllerini takdim eden Sönmez, bir süre Büyükşehir Belediye başkanlarının yanı sıra Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ak, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Murat Uygun, A Diamond Sapanca Otel Yönetim Kurulu Başkanı Engin Tekdaş ile bir süre sohbet etti.