Sakarya'da her zaman huzur bulduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demokrasi Meydanı'nda toplu açılış törenine katılmak ve Sakaryalılara hitap etmek üzere şehre giriş yaptı. 

HALK54.COM
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya programı başladı. 

Şehirde hayata geçirilen yatırımlar için gerçekleştirecek olan toplu açılış törenine katılmak üzere Sakarya'ya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopter ile Serdivan'daki Ekrem Karaberberoğlu spor tesislerine indi. 

Burada Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Kenan Sofuoğlu ile Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra seçim otobüsüne binerek toplu açılış töreninin gerçekleşeceği Demokrasi Meydanı'na hareket etti.

Titiz bir aramadan geçirilerek meydana giren binlerce vatandaş ise ellerindeki Türk bayrakları ve AK Parti bayrakları ile sloganlar ve marşlar eşliğinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelmesini bekliyor. 

Demokrasi Meydanı'nda Sakaryalılara hitap edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplu açılışın ardından saat 18.30'da Serdivan Spor Salonu'ndaki 'Gençlik Şöleni'nde ilk defa oy kullanacak gençlerle bir araya gelecek. 

Sakarya'da bin 500'ü aşkın güvercin sergilendi! 1 milyon TL'lik güvercin... Sakarya'da bin 500'ü aşkın güvercin sergilendi! 1 milyon TL'lik güvercin...

FdbUufVX0AIki4kFdbUtSuX0AMu_0VFdbUt1UXkAMsNDZFdbUs05WYAAP9Qk