Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taşıyan helikopter, Serdivan'daki Ekrem Karaberberoğlu tesislerine indi. Seçim otobüsüyle Demokrasi Meydanı'na hareket eden Erdoğan'a vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu. Erdoğan, çocuklara hediye dağıttı.

HALK54.COM
Sakarya'da her zaman huzur bulduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demokrasi Meydanı'nda toplu açılış törenine katılmak ve Sakaryalılara hitap etmek üzere şehre giriş yaptı. 

1999 depreminde yapılan bazı hatalı yaklaşımlar 1999 depreminde yapılan bazı hatalı yaklaşımlar

Helikopter ile Serdivan'daki Ekrem Karaberberoğlu spor tesislerine inen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı burada Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Kenan Sofuoğlu ile Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar tarafından karşılandı.

Sakarya protokolünce karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra seçim otobüsüne binerek toplu açılış töreni gerçekleştireceği Demokrasi Meydanı'na hareket etti.

Seçim otobüsüyle Demokrasi Meydanı'nda giderken güzergah üzerinde vatandaşların sevgi seliyle karşılaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, otobüsü durdurarak kendisini karşılayan çocuklara hediye verdi. 

Daha sonra Erdoan, vatandaşları selamlayarak Demokrasi Meydanı'na geçti.