Sakarya'da sportif yetenek taramaları altın çağını yaşıyor Sakarya'da sportif yetenek taramaları altın çağını yaşıyor

Başkan Curoğlu, Sakaryaspor’un Süper Lig’e yükselme hasretine son vermek istediğini belirterek, "Sakaryaspor, Süper Lig hasretini sona erdirmek için Bodrumspor ile önemli bir final maçına çıkacak. Daha önce 5 kez Süper Lig vizesi alan ve en son 2006-2007 sezonunda Süper Lig'de mücadele eden takımımız, bu kez de başarısını tekrarlamak istiyor," dedi.

SAKARYASPOR’DA HEDEF GALİBİYET

Bu sezon gösterdiği performansla dikkat çeken Sakaryaspor’un ligde oynadığı 34 maçta 17 galibiyet, 9 beraberlik ve 8 mağlubiyet aldığını hatırlatan Curoğlu, "Sakaryaspor, Bodrumspor karşısında galibiyet alarak Süper Lig’e yükselmek istiyor. Bu önemli maçı tek maç üzerinden oynayacağız ve takımımızın başarılı olacağına inanıyoruz," ifadelerini kullandı.

MAÇA DAVET

Başkan Curoğlu, tüm Sakaryalıları bu önemli maça davet ederek, "30 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de başlayacak olan Sakaryaspor - Bodrumspor final maçında tüm Sakaryalıları takımımızı desteklemeye davet ediyorum. Şehrimizin en büyük markası olan şanlı kulübümüze Süper Lig yolunda rakibi Bodrumspor karşısında başarılar diliyorum. Hep birlikte takımımızı destekleyelim ve bu önemli mücadelede onların yanında olalım," dedi.

DESTEK MESAJI

Başkan Curoğlu, Sakaryaspor’un son antrenmanını Adapazarı İlçe Başkanı Sabri Anıl Özkan ve Serdivan Belediye Meclis Üyesi Ahmet Yavuz Özbüdak ile birlikte takip ettiklerini belirterek, "Sakaryaspor’un TFF 1. Lig play-off finali öncesi son antrenmanını  Adapazarı İlçe Başkanımız Sn. Sabri Anıl Özkan ile beraber takip ettik. Şehrimizin en büyük markası olan şanlı kulübümüze Süper Lig yolunda rakibi Bodrumspor karşısında başarılar dileriz," şeklinde konuştu.