Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ferizli Belediyesi Aday Adayı Hakan Demirbaş, saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçenin bütün mahallelerinin yanı sıra ilçe merkezinde de esnaf, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, çiftçi, emekli, ev hanımı, gençlerde dahil olmak üzere toplumun bütün katmanlarına dokunan Demirbaş, “En başından beri söylüyorum. Ferizli’yi el birliğiyle, istişare kültürüyle, el ele kaldıracağız. Bunun sözünü her zaman olduğu gibi bir kez daha hatırlatmak istiyorum” dedi.

Ferizli’de her gittiği mahalle ve toplantılarda büyük ilgi ve destekle karşılanan Demirbaş, “Bizim kimseyle işimiz yok. Bizim kimseyle derdiğimiz yok. Bizim tek derdimiz ilçemize nasıl daha fazla yatırım yapmak, daha fazla proje üretmek, işsizlik ve ekonomik alanlardaki sıkıntıları en aza indirmek ve ilçemizin daha yaşanabilir hale gelmesidir. Bu düşüncelerinde hayata geçmesi için 7/24 ve 365 gün azimle, kararlılıkla ve çok çalışarak göreve hazırız” dedi.

Ferizli’yi 94 ruhuyla yönetmeye talip olduklarını belirten Demirbaş, “AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerini göstermek için bir yola çıktık. 94 ruhuyla hizmet edeceğiz. Ferizli halkına en iyi hizmeti getirmeye söz veriyoruz” dedi.

MHP İlçe Başkanı Namlı’dan mitinge davet MHP İlçe Başkanı Namlı’dan mitinge davet

D532Adba D265 4E5D Abf4 Fff556D505BbA575Ed59 B0B4 4B1B 97E5 19D80D4Da34F