Demokrat Parti İl Başkanı Zafer Adalet ve yönetimi Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı anma töreni ardından CHP Sakarya İl Başkanlığını ziyaret ederek CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve yönetimi ile birlikte istişarelerde bulundu.

CHP ziyaretinde 6’lı masa buluşmaları başta olmak üzere, seçim güvenliği ve birçok mesele görüşüldü. Türkiye’nin meselelerine dikkat çekildi.

Devlet Bahçeli: 'Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Anayasa'ya uygundur' Devlet Bahçeli: 'Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Anayasa'ya uygundur'

CHP ziyaretinden sonra bir ziyarette İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığına oldu

Adalet ve yönetimi İYİ Parti İl Başkanı Fatih Akgün ve yönetimi ile Sakarya’nın meseleleri ve 6’lı masanın karar vereceği Cumhurbaşkanı adayı için ortak çalışma dahil birçok meseleyi görüştü.

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı Zafer Adalet ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada “Sakarya’yı ilgilendiren tüm meselelerin içerisinde olacağız, en önemli meselemiz 6’lı masanın aldığı kararların arkasında teşkilatlarımız ile birlikle dik bir duruş göstermektedir. Sakarya’da bunu başaracağımıza inanıyoruz. 14 Mayıs’ta patenti bize ait olan ve her daim bize ait olacak olan ‘YETER SÖZ MİLLETİNDİR’ diyeceğiz” dedi.

rthqw3ef