DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın 81 İl Başkanı ile İstanbul’da yaptığı toplantıya katıldı.

81 İL BAŞKANI İSTANBUL’DA

DEVA Partisi’nin İl Başkanları Genel Merkez yöneticileri ile birlikte, 81 ilin hemşehri derneklerini ve sivil toplum kuruluşlarını ayrı ayrı ziyaret edecekler ve ilçe ilçe, sokak sokak vatandaşlarla buluşacaklar.

İktidar beceriksizliğini örtemez İktidar beceriksizliğini örtemez

“KENTİN HER SOKAĞINI DEVA PARTİSİ İLE COŞTURACAĞIZ”

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin İstanbul'da düzenlediği İl Başkanları Toplantısı'nın açılışında yaptığı konuşmada, kentin her sokağını tüm hafta boyunca DEVA Partisi ile coşturacaklarını söyledi.

“NASIL BİR TÜRKİYE’DE YAŞAMAK İSTİYORUZ?”

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İstanbul’da İl Başkanları ile yapılan toplantıda; Tüm İllerde her yaştan vatandaşın nasıl bir Türkiye’de yaşamak isterdiniz sorusuna 81 ilde aynı cevabın verildiğini belirterek, vatandaşlarımız, “Devletin hukuka bağlı kaldığı, birlikte beraber adaletin sağlandığı, fırsat eşitliğinin olduğu ileri bir demokrasinin olduğu, refah bir Türkiye’de yaşamak istediklerini ifade ediyorlar.” dedi. Babacan,  "Eylem planlarımızda yer alan maddelerin sayısı 1000'i geçti. Bunların tamamı özgür ve zengin Türkiye'nin yol haritası." dedi.  İstanbul'un 81 ilin vatandaşının oyu demek olduğunu dile getiren Babacan, partisinin bir gün önce 16. eylem planını İstanbul'da açıkladıklarını anımsattı.

 “EYLEM PLANLARIMIZ TÜRKİYE’NİN ALNI AK VE YÜZÜ AÇIK YARINLARI İÇİN”

Babacan, "Kalkınma Seferberliği Eylem Planı"nda özgür ve zengin Türkiye'ye bir adım daha yaklaştıklarını ifade etti. Eylem planında hedeflerini somut olarak ortaya koyduklarını anlatan Babacan, "Biz milletimizi hiçbir zaman aldatmadık, yerine getiremeyeceğimiz sözleri hiçbir zaman vermedik. Yakın zamanda tamamlanacak 22 eylem planıyla bir hükümetin ne yapması gerektiğini ortaya koyacaklarına dikkati çeken Babacan, bunun tamamının Türkiye'nin alnı ak ve yüzü açık yarınlarının hazırlığı olduğunu kaydetti.

TEMAS ETMEDİK KİMSE BIRAKMAYACAKLAR

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Genel Başkan Yardımcıları da dahil olmak üzere 81 il başkanı, İstanbul’da temas etmedik kimse bırakmamak için büyük bir performans sergileyecekler.