DEVA Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Murat Durak, seçim startını  Serdivan da Sakarya Şehitliğinden verdi. Murat Durak, Sakarya Şehitliğini ziyaret ederek, buradaki görüntülerle oluşturulmuş Reels videosu ile sosyal medyada verdiği mesajda;   “Bugün çocuklarımızın başını okşayıp sıkı sıkı sarılırken, kokularını içimize çekebiliyorsak, dalgalanıyorsa şanlı bayrağımız ve okunuyorsa Ezanlar,  Mustafa Kemal Atatürk,  silah arkadaşları ve burada yatan yiğitler sayesindedir. Bu şehrin gerçek sahibi de geçmiş ya da bugünün siyasetçileri değil, onlardır.  Bana düşen onların anılarına sahip çıkarken onlardan geriye, bize emanet kalan ailelerine ve asıl canları pahasına vazgeçip geride bıraktıklarına hizmet etmektir. Ben Murat Durak, DEVA Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayıyım. Başlıyoruz.“ diyerek, seçim startı verdi.

 Murat Durak, DEVA Partisi’nin  Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip belediye başkan adayları için Etik Kurallar Bildirgesi hazırladığını belirterek, “Bu ilkeler çerçevesinde şeffaf, hizmet odaklı, ortak aklı ve istişareyi ön plana çıkaran bir DEVA Belediyeciliği markası anlayışını Serdivanda da  ortaya koyacağız” dedi.

Büyükşehir Meclisi'nde partilerin grup sözcüleri belli oldu Büyükşehir Meclisi'nde partilerin grup sözcüleri belli oldu

Thumbnail Sakarya ŞehitliğiThumbnail Murat Durak Deva Partisi Seridvan Belediye Başkan Adayı (6)Thumbnail Murat Durak Deva Partisi Seridvan Belediye Başkan Adayı (4)Thumbnail Murat Durak Deva Partisi Seridvan Belediye Başkan Adayı (3)Thumbnail Murat Durak Deva Partisi Seridvan Belediye Başkan Adayı (2)Thumbnail Murat Durak Deva Partisi Seridvan Belediye Başkan Adayı (1)