DEVA Partisi Erenler İlçe Teşkilatı, Yeni Mahalle'de Kurban Bayramı nedeniyle sosyal sorumluluk çalışması gerçekleştirdi.

Romanlar Federasyonu Başkanı da katıldı

Yeni Mahallede DEVA Partili gençlerin sahada gerçekleştirdikleri sosyal sorumluk çalışmasında Romanlar Federasyonu Başkanı Orhan Tanyeli hazır bulundu. Tespit edilen ihtiyaç sahiplerine giyecek yardımında bulunan DEVA Partili gençler mahalle sakinleriyle de bayramlaştılar.

828743b2-fd1c-4133-a4ea-75e0d11b295c

Dokumacı: Çiftçi traktörün yanına yaklaşamıyor Dokumacı: Çiftçi traktörün yanına yaklaşamıyor

Sosyal sorumluk projesi

Koordine eden Gençlik Kolları Başkanı Kemal Önal yaptığı açıklamada, “Erenler DEVA Partisi İlçe yönetimi olarak ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yapmış olduğumuz ziyaretler neticesinde kardeşlerimize ihtiyaçlarını ulaştırdık. Bize her zaman destek olan başta Erenler İlçe Başkanımız Sedat Aslan Boğa organizasyonu ve teşkilat Başkanı Fatih Durmuş, mahalle temsilcilerimiz Orhan Aylan ve Adnan Aylan çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Şehit ailesini ziyaret ettiler

Ziyaret kapsamında vatanımızın bölünmez bütünlüğünü koruma görevini ifa ederken silahlı kuvvetlerimizin mensubu Şehit olan Suat Tanyel ailesinide ziyaret ederek bayramını kutladık. Tüm şehitlere Allah'tan rahmet geride kalan ailelerine sabır diliyoruz. Vatan savunmasında yaralı olan tüm gazilerimize şifa diliyorum” diye konuştu.