İstanbul'dan yakınlarının düğünü için Serdivan'a gelen ve düğünde fenalaşarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Kenan Durusoy'un Hava Kuvvetlerinde görevli pilot binbaşı olduğu öğrenildi.

Yakınlarının düğününe katılmak için İstanbul'dan Serdivan Kuruçeşme Mahallesi'ndeki bir düğün salonuna gelen 38 yaşındaki Kenan Durusoy düğünde fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. 

Sahte paralarla 7 keçi satın almışlar Sahte paralarla 7 keçi satın almışlar

112 Acil  Sağlık Ambulansı ekibi kalbi ve solunumu duran Durusoy'a olay yerinde yaklaşık 25 dakika boyunca kalp masajı yaptı. Ambulansta görevli Acil Tıp Teknisyeninin masaj yapmaya devam ettiği halde yakındaki bir özel hastaneye götürülen Kenan Durusoy, burada da yaklaşık yarım saat daha süren müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

HAVA KUVVETLERİNDE GÖREVLİ PİLOT BİNBAŞI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI!
38 yaşındaki Kenan Durusoy'un Hava Kuvvetleri  İstanbul Yeşilköy Hava Harp Okulu'nda görevli pilot binbaşı olduğu öğrenildi. Durusoy'un ani ölümü hava kuvvetlerinde şok etkisi yarattı. 

ASKERİ TÖRENLE UĞURLANACAK!
Durusoy'un cenazesi öğle namazına müteakiben Pendik 15 Temmuz şehitler camiinden kaldırılacak. Durusoy cenaze namazının ardından Pendik aile mezarlığında toprağa verilecek. Ayrıca Pilot Binbaşı Durusoy için askeri tören düzenleneceği öğrenildi. (medyabar)