Türkiye’nin eğitim sektöründeki markalarından olan Modern Eğitim Koleji, geleceğimizin teminatı çocukların en kaliteli eğitimi alabilmeleri için çalışmalarını sürdürüyor.

2017 yılında eğitim ve öğretime başlayan Modern Eğitim Koleji, sosyal-duygusal gelişimi ve akademik başarısı yüksek, kendini en iyi biçimde ifade edebilen bireyler yetiştirmek için yoğun çaba sarf ediyor.

AKademik Yarıyıl Açılış ve Akademik Ödül Töreni AKademik Yarıyıl Açılış ve Akademik Ödül Töreni

Her yıl eğitim kalitesini daha yükseğe çıkaran, Türkiye’nin en nitelikli üniversitelerinden uzmanlarla birlikte iş birliği yaparak eğitim sistemini güçlendiren Modern Eğitim Koleji, standartların ötesinde bir eğitim sunuyor. Çocukların sosyal yaşamlarını da önemseyen Modern Eğitim Koleji, öğrencilerine spor tesisleri ve çalışma atölyeleri imkanı da sunuyor. 

Bu kapsamda çocukların tüm gelişimsel faaliyetlerini üst seviyeye çıkaran Modern Eğitim Koleji, öğrencilerinin bedensel gelişimine katkı bulunmak için Adventure Parkı hizmete açtı. Akademik eğitim alanında da öncü olan Modern Eğitim Koleji, anaokul ve ilkokulda çift dil eğitimi veriyor ve öğrencilerin en nitelikli bir şekilde İngilizce öğrenmesini sağlıyor. 

Modern Eğitim Koleji; sadece okul değil bir yaşam merkezi mottosuyla; sanatta, sporda ve müzikte en üst seviyede uygulamalar yapıp çocuklara ulaşabilecekleri tüm sosyal, fiziksel ve akademik olanakları sunuyor.

Modern Eğitim Koleji ile ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı A. Ersin Gülel ‘Dört duvar arasında sıkışmış eğitimi kalıplarından kurtarıp geleceğimiz olan çocuklara daha iyi bir eğitim ve gelecek sunmak için bu okulu kurdum’ dedi.

Gülel, koleji açtığı günden bu yana kendini eğitime adadığını, çocuklara daha nitelikli bir eğitim vermek için fiziki ve sosyal gelişimlerinin daha nitelikli yapabilmek için tüm imkanlarıyla çalışmakta olduğunu bildirdi.