Sakarya Ahde Vefa Grubu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Sakaryalı Rıdvan Duran’ı ağırladı. Duran, Ahde Vefa Grubuna Sakarya için sağladığı örnek birliktelik için teşekkür etti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Serdivan'da sevgi seli! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Serdivan'da sevgi seli!

‘Sakarya için güçlü birliktelik’ düşüncesiyle çalışmalarını sürdüren Sakarya Ahde Vefa Grubu, yine Sakaryalı olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran’ı ağırladı. Korucuk Saklıgöl Tesileri’nde Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın ve yönetim kurulunun ev sahipliğini yaptığı kahvaltılı toplantıya;  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Musa Zor, Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, Sakarya Vergi Dairesi Başkanı İlhan Akçay, Sakarya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Erhan Çavuş, Sakarya İş-kur İl Müdürü Tekin Kaya, Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soytürk, TEİAŞ Bölge Müdürü Yüksel Yavuz, TEİAŞ Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Ünal, Basın İlan Kurumu (BİK) Sakarya Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, Basın İlan Kurumu Kocaeli İl Müdürü Salih Yalçıntaş, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanı Dursun Murat Ak ve grup üyeleri katıldı.

Bakanlığın verdiği hizmetlerin konuşulduğu toplantıda Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Sakarya Ahde Vefa Grubuna şehir için sergilediği örnek birliktelik için teşekkür etti. Bakan Yardımcısı Duran, bakanlığın hizmetleri, yapılan yatırımlar, devam eden projeler hakkında detaylı bilgilendirmede bulundu.

Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran’ı onur konuğu olarak ağırlamaktan kıvanç duyduklarını belirten Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın, “Sakaryalı yöneticilerimizin üstlendikleri görevler nedeniyle gurur duyuyoruz. Her zaman yanımızda olan ve Sakarya için en güzelini düşünen Bakan Yardımcımız Rıdvan Duran’ın davetimize katılması bizleri ayrıca mutlu etti. Kendisinden çok güzel ve yararlı bilgiler edindik. Bu vesile ile Sakarya ve Türkiye için bir değer olan Bakan Yardımcımız Rıdvan Duran’a, başarılarının devamını diliyoruz. Sakarya için düşünmeye, harekete geçmeye ve birlikteliğimizi pekiştirmeye devam edeceğiz” dedi.