CHP’nin Eğitim Maratonu sona erdi CHP’nin Eğitim Maratonu sona erdi

Cumhuriyet Halk Partisi  Parti Meclisi Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı  Ecevit Keleş, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in başkanlığında Gebze'de düzenlenen "Geçinemiyoruz" mitingini değerlendirdi.

Ecevit Keleş, mitingin yoğun bir katılımla ve büyük bir coşkuyla geçtiğini belirtti. Dün ki mitingin devrim niteliğinde bir miting olduğuna vurgu yapan Keleş açıklamalarında şunları söyledi:"Dün, Gebze'de gerçekleştirdiğimiz 'Geçinemiyoruz' mitinginde, halkımızın yaşadığı ekonomik sıkıntıları ve adaletsizlikleri bir kez daha gündeme getirdik. Bu miting, CHP'nin genel seçimlerde iktidara yürüyüşünün ayak sesleri olduğunu göstermiştir," dedi.

"İKTİDAR HALKI DÜŞÜNMÜYOR, VATANDAŞ GEÇİNEMİYOR"

Ecevit Keleş, konuşmasında iktidarın halkı düşünmediğini ve vatandaşların geçim sıkıntısı çektiğini vurgulayarak: "İktidar, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik krizden bihaber. Halkımızın yaşadığı geçim sıkıntılarını görmezden gelerek, lüks ve israf içinde yaşamaya devam ediyorlar. Ancak biz, halkımızın sesi olmaya devam edeceğiz ve onların yaşadığı sorunları çözmek için var gücümüzle çalışacağız. Cumhuriyet Halk Partisi olarak, adalet, eşitlik ve refah içinde bir Türkiye hedefiyle yolumuza kararlılıkla devam ediyoruz. Genel Başkanımız Özgür Özel'in liderliğinde, halkımızın taleplerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak politikaları hayata geçirmek için çalışıyoruz. Gebze'deki miting, halkımızın CHP'ye olan güvenini ve desteğini bir kez daha ortaya koymuştur" dedi.