Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi üyelerine özel kültür turlarına devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışı birçok turistik seyahat programı gerçekleştiren Eğitim-Bir-Sen üyeleri son olarak Çanakkale Turu ile ecdadın izinde güzel bir hafta sonu geçirdiler.

Çanakkale Turu hakkında konuşan Mengen; "Bir taraftan özlük hukuki ve mali haklarla ilgili kazanım mücadelesi verirken diğer taraftan üyelerimize özel indirimli, nezih, güvenilir ve konforlu turlar düzenleyerek üyelerimizin sosyal kültürel ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamaya çalışıyoruz" dedi.

Mengen; Çanakkale Gelibolu Yarımadasının tamamının ziyaret edildiğini belirterek, Seyid Onbaşı, Hamidiye Tabyaları, Şahindere Şehitliği, Zığındere Şehitliği, Büyük Abide, Alçıtepe Köyü, Yahya Çavuş Şehitliği ve birçok müze ile birlikte 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı ve Anafartaların gezildiğini vurguladı.

Sene içerisinde Balkanlar, Karadeniz Turu, Konya ve İstanbul gibi birçok yurtiçi ve yurtdışı tur programları organize ettiklerini ifade eden Mengen, önümüzdeki süreçte de yine bu tarz programların devam edeceğini söyledi.

Tatilciler erken dönüşe geçti: 43 ilin geçiş güzergahında trafik yoğunluğu Tatilciler erken dönüşe geçti: 43 ilin geçiş güzergahında trafik yoğunluğu

Thumbnail Ebs Çanakkale (3)Ebs Çanakkale (4)Ebs Çanakkale (2)Ebs Çanakkale (1)