Türk pop müziğinde kendine has yorumuyla sevenlerinin gönlünde yer edinen, ardından “Usta Şarkılar” projesiyle, arabesk eserleri seslendirmedeki ustalığıyla da  zirve yolculuğunu sürdüren  yeni nesil popüler söz yazarı, besteci ve yorumcu Emre Kaya, Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde yine coştu, coşturdu.

“Bir Emre Kaya Klasiği” dedirten konserde, hınca hınç dolu salonda, en güzel aşk şarkılarını dinleyenleriyle birlikte seslendiren ünlü sanatçı, müziğin zaman tüneline yolculuk yaptırdığı eserleri seslendirmedeki ustalığı kadar, sahne performansıyla da izleyenleri hayran bıraktı.

Kaliteli eğlence ve canlı müziğin değişmez adresi  olan Jolly Joker sahnesinde sevenlerine doyumsuz bir gece yaşatan Emre Kaya, konserin sonunda  kıpır kıpır bir  Halk Müziği de patlattı. 

1656332567_DSC03491

Halk müziğinin popüler eserlerinden  “Bahçe Duvarından Aştım” adlı eseri seslendirirken sahnede yerinde duramayan, müziğin ritmini yansıtan dansıyla eğlenceye tavan yaptıran Emre Kaya, bir de Halk Müziği Projesi sırada mı? Sorusunu akıllara getirdi.

Ünlü şarkıcı Gülşen'e kötü haber! Mahkeme itirazını reddetti Ünlü şarkıcı Gülşen'e kötü haber! Mahkeme itirazını reddetti

Duygusal ve kıpır kıpır eserlerden oluşan geniş repertuarıyla gece boyunca eğlencenin ritmini pik seviyede tutmayı başaran Usta yorumcu, konser sonrasında hayranlarının “Bir de Halk Müziği Projesi Yolda mı?” sorularına “Neden olmasın” diye yanıt verdi.