Başkan Yüce, Mollaköy Köprüsü'nde inceleme yaptı Başkan Yüce, Mollaköy Köprüsü'nde inceleme yaptı

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği tarafından üç ayların başlangıcı, Ramazan’ın habercisi olan Recep ayı dolayısıyla etkinlik düzenledi. Dernek binasında bir araya gelen engelliler, vatandaşlara lokma dağıtarak, Recep ayını tebrik ve Mevlit-i Şerif okuttu.

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Aslı Çam, tüm vatandaşlarımızın üç ayını ve kandilini kutluyorum. Temennim, milletçe birbirimize olan muhabbetimizin, yardımlaşma, dayanışma hissiyatımızın en güzel şekilde yaşanacağına inandığımız bu günlerin, huzur ve afiyetimizi daha da güçlendirmesidir. Rabbim bu bereketli ayda hepimize mübarek kılsın. Bu mübarek gecenin ve üç ayların  başta salgın hastalık olmak üzere dertlere derman, hastalara şifa ve tüm insanlığa barış huzur getirmesini diliyorum. Üç aylara ulaşmanın sevinci, mutluluğu ile mübarek Regaip Kandilini kutlar, Sakaryalı hemşehrilerimizin, ve tüm İslam aleminin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim.

Ayrıca SEKENDER kadın kolları başkanımız Gülseren Tolgar Aşar, hanımada lokmaları kendi elleriyle yaptığından dolayı ve yönetim kurulu üyelerimiz lokma dağıtımında görev aldığı için ve ayrıca bu günümüzde özel bireylerin aileleri, daire müdürleri ve siyasi parti temsilcilerimize de teşekkür ediyorum dedi.